Wanneer
Waar
Haagse bestuurders en beslissers over de grote vastgoedthema’s
Den Haag is een van de snelst groeiende steden in Nederland. Wat zijn de actuele marktontwikkelingen en plannen? U hoort het op deze 27e editie van Den Haag Vastgoed, dat we weer in samenspraak met Gemeente Den Haag organiseren. Kom ook netwerken met dé Haagse vastgoedbeslissers!
Wij ontvangen u graag in Amare, dat 19 november 2021 officieel de deuren heeft geopend. In 1 middag presenteren gemeente en marktpartijen alle actuele Haagse plannen en ontwikkelingen. Zo hoort u meer over multifunctionele gebiedsontwikkelingen, toekomst retail, woningopgave, kantorenmarkt, energietransitie en natuurlijk de gevolgen van de COVID19-crisis.
Met wie kunt u netwerken?
Tijdens dit event kunt u netwerken met ruim 100 vastgoedbeslissers uit de Haagse regio, zoals beleggers, ontwikkelaars, financiers, gemeentelijke projectmanagers, beheerders, aannemers, makelaars en adviseurs.
Meer informatie en inschrijven: https://spryg.com/nl/events/den-haag-vastgoed