ICHG 2019

De ICHG organisaties en Stichting ZEHG presenteren met trots het 3e International Colloquium on Hyperemesis Gravidarum (ICHG 2019) op 10 en 11 oktober in Amsterdam!
Dit inspirerende tweedaags evenement in het hart van Amsterdam brengt de meest toonaangevende researchers en vooraanstaande medici op het gebied van hyperemesis gravidarum samen en biedt dé kans om op de hoogte gesteld te worden van de laatste onderzoeksresultaten en innovatieve behandel-methoden voor deze complexe aandoening. Een must voor gynaecologen, verloskundigen, verpleegkundigen, doula’s, huisartsen, psychologen, diëtisten, lotgenoten en ieder ander die zich inzet voor de beste zorg voor zwangere vrouwen. Wij zien je graag daar!
Doelgroep: Zorgprofessionals
Meer informatie: http://www.hgresearch.org/ichg2019
Locatie: DoubleTree by Hilton Amsterdam, Amsterdam


Trefwoorden: Amsterdam, congres, diëtist, doula, huisarts, hypermesis gravidarum, verloskundige, verpleegkundige, zwangerschap Alle evenementen in deze locatie:
- 8e Landelijke studiedag Kinderen met SOLK - 18-03-2021
- 20e Nationaal Autisme Congres - 19-03-2021
- Congres de waarde van het zelfhelend vermogen in de gezondheidszorg - 15-04-2021
- International Course and Conference on Neuromuscular Imaging - 20-09-2021 - 24-09-2021